Ohlášení závad

1. ledna se stalo účinným nařízení vlády č. 308/2015 Sb., o vymezení pojmu běžná údržba a drobné opravy související s užíváním bytu.

Nařízení vymezuje běžnou údržbu jako udržování a čištění bytu (vč. zařízení a vybavení bytu), které se obvykle provádí při užívání bytu. Jedná se zejméne o malování, opravu omítek, tapetování, čištění podlah, obkladů stěn a čištění zanesených odpadů až ke svislým rozvodům. Dále se běžnou údržbou rozumí udržování zařízení bytu ve funkčním stavu, pravidelné prohlídky a čištění předmětů jako vodovodní výtoky, zápachové uzávěrky, odsavače par, digestoře, mísicí baterie, sprchy, ohřívače vody, bidety, umyvadla, vany, výlevky, dřezy, splachovače, kuchyňské sporáky, pečicí trouby, vařiče, infrazářiče, kuchyňské linky, vestavěné a přistavěné skříně a kontrola funkčnosti termo hlavic s elektronickým řízením, hlásiče kouře (vč. výměny zdroje) a kontrola a údržba vodovodních baterií s elektronickým řízením. 

Výše uvedené činnosti proto nehlaste jako závadu!

Chci nahlásit závadu v oblasti:

Všechna pole jsou povinná.

O společnosti

TEDOS Mikulov s.r.o. je obchodní společností se 100% účastí (jediný zakladatel) města Mikulov, zřízená dne 16. 12. 2004, zapsána v obchodním rejstříku KS Brno, odd. C, vložka 47 714, IČ: 269 49 962, DIČ: CZ26949962 za účelem:

  • správa a údržba nemovitostí (bytový a nebytový fond města), 
  • poskytování technických služeb, 
  • provoz koupaliště, 
  • tepelné hospodářství, 
  • montáž, oprav, revize vyhrazených plynových zařízení
  • a provádění staveb, jejich změn.
TEDOS Mikulov

vytvořil pixelhouse.cz