Parkování
Provozní doba parkovacích automatů v Oblastech C

pondělí — neděle
07:00 — 18:00 h

EasyPark

Rychle a jednoduše zaplatit parkování v Mikulově

Nahlédněte pod pokličku vašeho města prostřednictvím interaktivní mapy

Parkování v Mikulově

Ceny parkovného v automatech


Mapa vymezených oblastí: https://www.google.com/MVO2024/
EasyPark: https://www.easypark.com/
Zasílání informací o končící platnosti parkovacího oprávnění: EVIDENCE ADRES


Od poplatku za parkování jsou osvobozena vozidla přepravující osoby těžce postižené nebo těžce pohybově postižené.


Ceny v oblasti C1 - parkoviště Česká a část ulice Česká mezi Vrchlického a Pavlovskou, parkoviště Komenského, ulice Svobody – část ulice mezi Purkyňova a Vídeňská:

 • Cena parkování za první hodinu (registrace SPZ v automatu nebo Easypark):
  0 Kč
 • Cena parkování za hodinu:
  40 Kč
 • Celodenní parkovné:
  400 Kč

Ceny v oblasti C2 - parkoviště Na Hradbách, Republikánské obrany (u bytového domu), Republikánské obrany (u koupaliště)

 • Cena parkování za hodinu:
  10 Kč
 • Celodenní parkovné:
  100 Kč

Ceny v oblasti C3 - centrální parkoviště Jiráskova:

 • Cena parkování za hodinu:
  5 Kč
 • Celodenní parkovné:
  50 Kč
 • Ztráta parkovacího lístku:
  200 Kč
 • Doba výjezdu z parkoviště:

  20 minut po zaplacení parkovného


Prodej parkovacích oprávnění


Parkovací oprávnění mají platnost 365 dní od prvního dne platnosti. Chtěli bychom vás požádat, abyste si do budoucna uschovávali doklad o zaplacení. Doklad obsahuje velmi důležitou informaci o datu vypršení platnosti vašeho parkovacího oprávnění. V případě, že si nejste jisti, do kdy vaše parkovací oprávnění platí, kontaktujte nás prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel.: 539 029 744. Informaci o platnosti vašeho parkovacího oprávnění vám rádi sdělíme. 
Pokud máte zájem o poslání upozornění na blížící se konec platnosti parkovacího oprávnění, vyplňte formulář EVIDENCE ADRES.

Prodloužit vaše parkovací oprávnění lze dvěma způsoby:

1) Elektronicky zažádat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Bude vám zaslána faktura k proplacení.
2) Osobně navštívit ředitelství TEDOS Mikulov s.r.o., Republikánské obrany 1584/1 a to v úřední dny (viz níže). Zde je možno zažádat o vystavení faktury nebo provést platbu jak hotově, tak i bezkontaktně.

Po:  7:00-11:00 12:00-17:00
St:   7:00-11:00 12:00-17:00 

Jménem společnosti TEDOS Mikulov s.r.o. vás žádáme, abyste prodloužení parkovacích oprávnění nenechávali na poslední chvíli. Mohlo by se stát, že vám nebude prodlouženo patřičné parkovací oprávnění včas, čímž se vystavujete riziku sankčního postihu od městské policie za neoprávněné parkování.

Upozorňujeme, že obyvatelé bytových domů potřebují k vyřízení parkovacího oprávnění znát číslo bytu!

Dále bychom chtěli upozornit občany, kteří si vyřizují parkovací oprávnění a kterým byla vydána faktura, že je potřeba ji včas uhradit. V případě, že faktura nebude uhrazena včas, bude ukončena platnost parkovacího oprávnění bez předchozího upozornění.


Náhradní vozidlo

Evidence parkovacích oprávnění neumožňuje současně zapsat dvě a více RZ na jednoho držitele parkovacího oprávnění. Pokud u vás tedy nastane situace, že váš automobil musí například do autoservisu a vy využíváte na dobu určitou náhradní vozidlo s jinou RZ, je třeba nám tuto skutečnost nahlásit a RZ vám bude dočasně zaevidována. Při ukončení používání náhradního vozidla jste však povinni tuto změnu opět nahlásit a to z důvodu evidence vaší původní RZ do systému. Pokud tak neučiníte, vystavujete se sankčnímu postihu od městské policie za neoprávněné parkování.

Změny hlaste na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na +420 539 029 744.    

O společnosti

TEDOS Mikulov s.r.o. je obchodní společností se 100% účastí (jediný zakladatel) města Mikulov, zřízená dne 16. 12. 2004, zapsána v obchodním rejstříku KS Brno, odd. C, vložka 47 714, IČ: 269 49 962, DIČ: CZ26949962 za účelem:

 • správa a údržba nemovitostí (bytový a nebytový fond města), 
 • poskytování technických služeb, 
 • provoz koupaliště, 
 • tepelné hospodářství, 
 • montáž, oprav, revize vyhrazených plynových zařízení
 • a provádění staveb, jejich změn.
TEDOS Mikulov

vytvořil pixelhouse.cz